Jak dlouhá je průměrná hokejová hra?

Můžeme získat podíl z prodeje nebo jinou kompenzaci z odkazů na této stránce.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak dlouhý je průměrný hokejový zápas? Existují tři období, ale jak dlouho běží? A jak dlouhé jsou přestávky? Navíc, jak brzy bych měl dorazit před začátkem hry? Kolik času to všechno sečte? Čísla zde prolomíme v dobách hokejových her.

Očekávejte, že hokejové hry dosáhnou průměrné celkové doby kolem 2 hodin a 20 minut až 2 hodin a 45 minut. Ale mohou a mohou jít déle, pokud dojde ke zranění nebo spoustě zastavení a boje. Přesčasy a přestřelky mohou hře také přidat čas navíc. V play-off může náhlá smrt prodloužení také přidat podstatný čas navíc k délce hry.

Oficiální hrací doba je 20 minut x 3 periody (1 hodina), ale hra se zastaví pokaždé, když rozhodčí zapíská. K dispozici je také přestávka po první a druhé třetině (2 x 17 minut).

Obsah

Přehrát porucha

• Celková doba hry: 60 minut
  • Celková přestávka: 17 + 17 minut = 34 minut
  • Zranění & zastavení (průměr): 15–25 minut

Průměrná celková doba hry: 2 hodiny 20 minut +

Hra bez zastavení by byla 1 hodina a 34 minut, ale se zastávkami jsou to alespoň dvě hodiny a často se blíží třem hodinám.

U televizního vysílání her NHL plánují sítě 2hodinový a 30minutový časový úsek pro hraní hry.

Obvykle však nebudou plánovat časově citlivý program bezprostředně následující po hře, protože hry často běží časem.

Přerušení hry zabírají tolik času, kolik dělají to kvůli reklamám, které běží během vysílání hry. Existují však také praktické důvody pro přerušení a přestávky.

Během reklamních přestávek budou týmy NHL vysílat své ledové posádky, aby odhazovaly přebytečné hobliny ledu a sněžily mimo led. Tímto způsobem umožníte pukům pohybovat se na ledové ploše větší rychlostí.

Přestávky umožňují Zambonimu znovu vystoupat na led, který byl během hry opotřebovaný. 17minutová přestávka dává řidiči Zamboni čas dokončit celou ledovou plochu a nechat ji několik minut zaschnout.

Proto existují dvě přestávky: jedna následuje po první a druhé třetině hry, zatímco hra končí po třetí třetině. Zamboni využívá přestávky, aby znovu nastolili led na začátku druhé a třetí třetiny.

Hráči mají také příležitost odpočívat a přeskupovat se v přestávkách. Hráči si cení přestávky od fyzicky náročné hry, zatímco trenéři mají čas na strategizaci. a radí hráčům ohledně jejich taktiky směrem vpřed.

Ale pro fanoušky je hra ještě delší, protože musíte dorazit před začátkem hry. Mimochodem – tady je ledové kluziště chladné.

U turnajových her byste také měli počítat s časem navíc, který umožní medailové ceremonie. V takových případech očekávejte, že budete na stadionu až tři hodiny.

Jak brzy lidé obvykle dorazí na hokejové zápasy?

Budete chtít dorazit v dostatečném předstihu, než puk spadne, abyste se posadili a byli včas v aréně. Nechte si čas projít frontami a popadnout nějaké občerstvení.

Možná budete také chtít přijet dříve, konkrétně, abyste viděli, jak se týmy zahřívají. Může to být jedinečný zážitek, když vidíme, jak se profesionální hokejisté připravují na hru.

Capitals Warmup 1. 8. 2019

Pokud vaše hra začíná v 19:00, zaměřte se na seřazování u pravé vstupní brány v 18:15. Sestavy brány se pohybují poměrně rychle, ale aréna bude pravděpodobně zaneprázdněna, jakmile se dostanete do haly.

Přesný čas příjezdu závisí na velikosti arény a počtu fanoušků, kteří budou být v účasti. Pokud máte pochybnosti, kontaktujte arénu nebo přijeďte o něco dříve, abyste nezmeškali start.

V profesionálních sportovních arénách je spousta památek, takže nikdy nemůžete být příliš brzy – pokud jste tam po otevření bran.

PS skutečná hra začíná 15 minut po stanoveném čase. V tomto případě je tedy pokles puku ve 19:15.

Hardcore fanoušci obvykle přicházejí mnohem dříve, zatímco příležitostní fanoušci mohou dorazit 5-10 minut před začátkem hry. Držitelé sezónních lístků mohou také dorazit přímo na puk, protože se pravidelně účastní her.

Hymna (někdy dvě hymny, pokud hrají týmy z různých zemí) se zpívá v době, kdy je naplánováno zahájení hry. Pokles puku obvykle bezprostředně následuje po zpěvu hymny.

Obřady a vyznamenání před hraním her mohou také někdy způsobit, že událost proběhne déle před poklesem puku.

Pokud jste v speciální sedadlo nebo box, pak budete pravděpodobně chtít přijet o něco dříve, abyste si mohli vychutnat nějaké nápoje. Tato sedadla jsou drahá, takže budete chtít využít fantazijní zážitek a vychutnávat si každou minutu.

Kdy dorazí hráči před hrou?

Zde je několik přibližných čísel pro hry na úrovni NHL. Zaměstnanci týmu dorazí brzy, aby připravili šatnu, a hráči dorazí o něco později, aby se zahřáli a nasadili si výbavu.

Hráči budou pravděpodobně také v aréně dříve během ranních bruslí. Ale oni odejdou a večer se vrátí před zápasem.

Obvyklé časy příjezdu Gameday

Zaměstnanci domácího týmu: 2,5 až 3 hodiny před časem hry

Hostující tým: 2 hodiny

Domácí tým Hráči: 1,5 hodiny před zápasem.

Funkcionáři mimo led: 1 až 1,5 hodiny před časem hry

Funkcionáři na ledě: 45 minut až 1 hodina před zápasem.

NHL Playoff Hockey Game Times

Playoffs NHL přidávají do délky her další faktor, protože hrají náhle smrt přesčas, je-li hra nerozhodná po 60 minutách.

Pravidelné sezóny končí své prodloužení po pěti minutách. Pokud během pěti minut prodloužení žádný tým nezasáhne, hra jde do přestřelky – která obvykle končí během několika minut.

Ale během play-off NHL je prodloužení prodlouženo na 20minutová období, která jsou hrál, dokud jeden tým neskóroval. Tomuto potenciálně nekonečnému stylu přesčasů se říká „náhlá smrt“.

Protože týmy hrají, dokud někdo neboduje, mohou hry někdy trvat i další hodiny.

V moderní NHL éry, nejdelší hra přesčas trvala dalších 92 minut a 1 sekundu prodloužení hracího času. To znamená, že gól za prodloužení byl vstřelen 12 minut do pátého prodloužení – což je neuvěřitelně osmá 20minutová hra.

Ale extrémně dlouhé přesčasové hry jsou poněkud neobvyklé. Je však běžným jevem vidět, že se hry několikrát za sezónu play-off dostanou do dvojitého a trojitého prodloužení.

Celkově vzato, profesionální hokejové hry budou minimálně trvat přibližně 2 hodiny a 20 minut. Ale když vezmete v úvahu čas příjezdu, pravděpodobně strávíte v aréně blíže 3 hodiny. Příjezd před hrou, tři období hry, přestávky, dvě přestávky, a možnost přesčasů bude mít za následek zábavnou noc. Jen si uvědomte, že hra běží docela dost delší než 60 minut akce s hodinami.

Rekreační hry

Nižší ligové hry od pivní ligy po místní ligy mají stejné množství času na ledě, ale proto, že kluziště jsou menší a ceremoniální aspekty jsou kratší – můžete pohodlně dorazit blíže k puku. To znamená, že jako fanoušek můžete přijet později a odejít dřív – protože je tu méně front.

Phew a to je vše – doufám, že se mi podařilo odpovědět na každou myslitelnou otázku, jak dlouho budete mít typická hra je.

Simon, zakladatel Brave Stick Hockey, s hokejem začal v roce 2003. Tento web spustil v roce 2018, aby pomohl novým hokejistům a fanouškům dozvědět se více o této hře a při učení se více bavit.