Popis práce recepčního hotelu

Tento popis práce recepčního hotelu poskytuje všechny informace, které potřebujete, abyste získali důkladné pochopení povinností, odpovědností a dovedností v hotelu. poloha recepce.

Úloha hotelového recepčního se často označuje jako agent recepce. Mezi další běžné pracovní pozice patří spolupracovník pro vztahy s hosty nebo agent front office.

Bez ohledu na pracovní pozici obsahuje tento popis práce recepčního hotelu všechny klíčové povinnosti a požadavky na dovednosti pro tuto pozici.

RECEPČNÍK HOTELU

Obecné účely

Vítáme hosty, kontrolujeme hosty v hotelu i mimo něj, vyřizujeme dotazy hostů, poskytujeme pohotové a profesionální hosty služba pro uspokojení potřeb hostů a zajištění spokojenosti hostů.

Hlavní pracovní povinnosti a odpovědnosti

  • přivítat a pozdravit hosty
  • odpovídat a přímo přicházet hovory
  • informujte hosty o cenách a službách hotelu
  • provádějte a potvrzujte rezervace pro hosty
  • zajistěte správné rozdělení pokojů
  • zaregistrujte se a zkontrolujte hosty v
  • potvrdit relevantní informace o hostovi
  • ověřit platební metodu hosta
  • ověřit a otisknout kreditní karty k autorizaci
  • vydat klíče od pokoje a nasměrovat hosty do jejich pokojů
  • vést jasné a přesné záznamy o rezervacích pokojů pro hosty
  • vypočítat všechny fakturace hostů, přesně účtovat poplatky do pokojů a účtů domů
  • přijímat a přenášet zprávy pro hosty
  • načítat poštu, balíky a dělat dokumenty, jako jsou faxy pro hosty,
  • poslouchejte a odpovídejte na dotazy a dotazy hostů osobně i telefonicky
  • poskytujte přesné informace o místních zajímavostech a službách
  • udržovat kontakt s nezbytným personálem včetně úklidu a údržby za účelem řešení jakýchkoli problémů nebo stížností podaných hosty
  • vyplňovat a udržovat jakékoli zprávy o incidentech, denní zprávy o činnosti nebo jiné zprávy vyžadované vedením
  • spravovat konferenční místnost rezervace a plánování
  • zavřít účty hostů a zkontrolovat hosty
  • zkontrolovat účty a poplatky s hosty během procesu odhlášení
  • zpracovat přesnou platbu účtů hostů
  • informovat úklid, když byly pokoje vyklizeny a jsou připraveny na úklid
  • sledovat návštěvníky hotelu
  • prosazovat pravidla a zásady hotelu
  • udržovat čistou a uspořádanou recepci a recepci

Vzdělání, dovednosti a zkušenosti

  • maturita nebo ekvivalentní
  • zkušenosti se vztahy mezi hosty a zákazníky, nejlépe v pohostinském prostředí,
  • silné pracovní znalosti příslušného počítačového softwaru, včetně MS Office a rezervačních a platebních systémů,
  • dovednosti počítání
  • administrativní dovednosti

Klíčové kompetence a kvality

  • orientace na zákaznický servis
  • důraz na detail a přesnost
  • plánování a organizování
  • schopnost multitaskingu a stanovení priorit
  • profesionální vzhled a přístup
  • efektivní verbální a písemné komunikační dovednosti
  • schopnost zvládat stres a zůstat v klidu pod tlakem
  • dovednosti řešení konfliktů
  • rozhodování a úsudek
  • týmová práce
  • flexibilní týkající se pracovních plánů
  • schopnost adekvátně reagovat na různé zákazníky a hosty

přizpůsobit tuto práci recepční hotelu popis podle vlastních potřeb.

Napište životopis vítězného recepčního hotelu.

Jaké jsou povinnosti a odpovědnosti recepčního v kanceláři?

Tento úplný popis pracovní pozice recepčního povinnosti a odpovědnost recepčního v kancelářském prostředí.

Úplný seznam typických povinností recepčního.

a v dalších nastaveních …

Popis pracovní pozice recepčního v medicíně

Popis práce recepční v recepci

Jaké dovednosti jsou zapotřebí k tomu, abyste mohli být recepční v hotelu?

Mezi 5 nejlepších dovedností identifikovaných pro úspěch na pozici recepční hotelu patří:

komunikační dovednosti – schopnost naslouchat, klást správné otázky, rozumět na co se host ptá, a poskytnout relevantní informace jasným a sebejistým způsobem.

Pozor na detail – dokáže zajistit přesnost všech operací.

Schopnosti zákaznických služeb – silná orientace na zákaznické služby, včetně schopnosti porozumět a vyhovět potřebám zákazníka a zároveň rozvíjet dobré vztahy s hosty.

Schopnosti rozhodování – dokáže shromáždit všechny potřebné informace, aby bylo možné učinit spolehlivé rozhodnutí založené na faktech a dostupných zdrojích.

Přizpůsobivost a flexibilita – schopnost rychle upravit přístup a aktivitu tak, aby vyhovovaly novým požadavkům, různorodým hostům, měnícím se okolnostem a novým prioritám.

Stránky popisu recepčního hotelu

POPIS PRÁCE

Recepční úkol Popis

POPIS PRÁCE

Recepční povinnosti a dovednosti

POPIS PRÁCE

Popis zákaznické služby

Váš životopis recepčního hotelu a motivační dopis

Tento vynikající příklad životopisu recepčního hotelu lze snadno přizpůsobit pro vlastní potřebu.

Náš vzorový motivační dopis recepční vás připraví na úspěšné hledání zaměstnání.

Dotazy na pohovor recepčního hotelu

Tito průvodci pohovorem uvádějí typy dotazovacích dotazů kladených při přijímacím pohovoru pro recepční hotelu.

ROZHOVOR PRŮVODCI

Dotazy na recepční

PRŮVODCE ROZHOVOREM

Dotazy na zákaznický servis

5 běžných dotazů na pohovor

Na začátek stránky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *