Aplikacja KFC online – praca i informacje o karierze

Kentucky Fried Chicken lub KFC to jedna z najpopularniejszych restauracji z kurczakiem na świecie. Sieć fast foodów, zapoczątkowana w 1952 roku przez „Colonela” Harlanda Sandersa, co roku rozszerza się na nowe rynki.

Fakty o pracy w Kentucky Fried Chicken

Minimalny wiek do pracy w Kentucky Fried Chicken: 16 lat (Ile musisz mieć lat, aby pracować w Kentucky Fried Chicken?)

Kentucky Fried Chicken Godziny pracy: pon-sob: 10 : 00–21: 00; Niedziela: 11: 00-18: 00

Dostępne stanowiska w Kentucky Fried Chicken: Zastępca kierownika, kasjer, kucharz, kierownik, kierownik zmiany, członek zespołu

Aplikacja do druku: Tak. Wydrukuj aplikację Kentucky Fried Chicken (PDF) lub Szukaj ofert pracy.

Filmy z wywiadami z pracownikami KFC

Posłuchaj byłych pracowników omawiających pracę w KFC:

Informacje o pracy KFC

W jakim wieku KFC Stert Hiring?
KFC wymaga, aby osoby poszukujące pracy miały co najmniej 16 lat, aby ubiegać się o stanowisko podstawowe. Kandydaci poniżej 18 roku życia mogą ubiegać się o pracę jako kucharze i członkowie zespołu obsługi klienta. Pracownicy, którzy chcieliby uzyskać stanowisko kierownika zmiany wyższego szczebla, muszą mieć ukończone 18 lat.

Jakie umiejętności są potrzebne do pracy w KFC?
Codzienne zadania dla pracowników KFC mogą obejmować przyjmowanie irderów, obsługę kasową , przygotowywanie żywności i utrzymywanie standardów sanitarnych. Dobra etyka pracy i dbałość o szczegóły mogą pomóc pracownikom w wykonywaniu wszystkich tych obowiązków.

Doskonała obsługa klienta jest podstawą wartości firmy. Bycie uprzejmym, przyjacielskim i chętnym do pomocy klientom to cenna cecha na każdym stanowisku w sieci restauracji.

Praca w branży fast food oznacza naukę funkcjonowania w szybko zmieniającym się środowisku. Możliwość wielozadaniowości i szybkiej pracy pomoże pracownikom w osiągnięciu dobrych wyników w godzinach szczytu. Pracownicy muszą również być w stanie wytrzymać fizyczne wymagania związane z pracą. Typowa zmiana może oznaczać długie godziny stania.

Kentucky Fried Chicken Opis stanowiska i stawki wynagrodzenia.
KFC oferuje wiele stanowisk dla początkujących. Te prace nie wymagają wcześniejszego doświadczenia, chociaż może to pomóc aplikantowi; może ona uzyskać stanowisko. Istnieją również możliwości awansu na stanowiska kierownicze. Lokalizacje oferują zatrudnienie zarówno w niepełnym, jak i pełnym wymiarze godzin.

Członek zespołu obsługi klienta

  • Członkowie zespołu obsługi klienta często mają bezpośredni kontakt z klientami. Przyjmują zamówienia, są kasjerami i pomagają w dokładnym i skutecznym przygotowaniu artykułów spożywczych. Pracownicy mogą również mieć pewne obowiązki związane ze sprzątaniem.
  • Pracownicy na tych stanowiskach zwykle zarabiają około 9 USD na hout. Z doświadczeniem ich stawka może wzrosnąć nawet do około 11 USD za godzinę.

Gotuj

  • Kucharze w KFV są odpowiedzialni za przygotowanie kurczaka i przystawek do gości wzmocni. Aby wykonać swoją pracę, muszą opanować tajny przepis używany do przyrządzania popularnego smażonego jedzenia. Ci członkowie zespołu pracują głównie za kulisami, przygotowując zamówienia, ale mogą również wchodzić w interakcje z klientami.
  • Inne zadania mogą obejmować mycie naczyń, sprzątanie różnych obszarów restauracji, pracę przy oknie dla samochodów i przyjmowanie zamówień od klientów.
  • Stawka godzinowa dla kucharzy KFC wynosi zwykle około 9 USD za godzinę.

Kierownik zmiany

  • Po pracy w pozycja na poziomie podstawowym, członek zespołu może rozwijać swoją karierę w KFC i objąć rolę przełożonego. Ci ludzie kierują dyżurnymi kucharzami i kasjerami. Dbają o to, by goście otrzymali jak najlepsze wrażenia z gorącego jedzenia, czystej restauracji i przyjaznego personelu.
  • Średnie wynagrodzenie kierownika zmiany to około 10 dolarów za godzinę.

Zastępca menedżera

  • Zastępcy menedżera współpracują z dyrektorem generalnym, aby wszystko działało sprawnie w ich lokalizacji KFC. Ci pracownicy zarządzają pracownikami niższego szczebla podczas ich zmian, pomagają w szkoleniu pracowników i odgrywają rolę w procesie rekrutacji.
  • Pakiety wynagrodzeń dla asystentów kierowników wynoszą około 37 000 USD rocznie. Te pełnoetatowe stanowiska mogą również oferować korzyści.

Jak mogę ubiegać się o pracę w KFC?

Rekruci mogą ubiegać się o pracę w KFC online po utworzeniu konta na stronie internetowej firmy. Następnie muszą wypełnić kwestionariusz zawierający podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Kandydaci mogą również szczegółowo opisać wszelkie związane z nimi doświadczenie lub kwalifikacje, jakie mogą posiadać.

Osoby mogą potrzebować kilka tygodni poczekać, zanim usłyszą o swoich aplikacjach do KFC. Warto skontaktować się z kierownikiem telefonicznie lub osobiście. Firma kontaktuje się z kandydatami przez telefon lub e-mail, aby przejść dalej w procesie rekrutacji.

Następnym krokiem jest prawdopodobnie rozmowa kwalifikacyjna z KFC. Ankietowani mogą być zmuszeni do udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące ich aplikacji i dlaczego uważają, że nadają się do pracy.

Czy KFC ma papierowe aplikacje?

Jeśli poszukujący pracy mają problemy z dostępem do aplikacji o pracę online KFC, mogą zapytać o miejsce, w którym chcą pracować. Tam osoby mające nadzieję mogą uzyskać papierową aplikację lub uzyskać bezpośrednią pomoc od menedżera ds. Rekrutacji.

Ile płacą w KFC?

Na stanowiskach na poziomie podstawowym w KFC stawka zbliżona do płacy minimalnej. Może się to różnić w zależności od stanowiska, lokalizacji sklepu i doświadczenia kandydata. Ponieważ pracownicy nadal tam pracują, mogą otrzymać podwyżkę i zarobić co najmniej 10 USD za godzinę. Pracownicy zatrudnieni na godziny w niepełnym wymiarze godzin również korzystają ze zniżek na posiłki.

Stanowiska kierownicze są wynagradzane. Asystenci menedżerów zwykle zarabiają roczną pensję w przedziale 30 000 USD. Dyrektorzy generalni zarabiają średnio około 50 000 USD. Te i inne stanowiska w pełnym wymiarze godzin mogą również obejmować świadczenia, w tym:

  • Plan 401 (k)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Płatny czas wolny

Więcej informacji o KFC

Pułkownik Harland Sanders ugotował pierwszą partię kurczaka Original Recipe ponad 70 lat temu. Pułkownik był hojnym człowiekiem, który kiedyś dał przypadkowemu autostopowiczowi pełne stypendium uniwersyteckie.

Ten akt życzliwości zainspirował Fundację KFC, która przekazała ponad 15 milionów dolarów stypendiów ponad 3000 studentów. Wielu z tych uczniów było kiedyś pracownikami firmy.