50 najgorszych porażek w historii futbolu uniwersyteckiego

W pewnym momencie każda drużyna przegrywa jeden lub dwa mecze, ale niektóre porażki są po prostu bardziej upokarzające niż inne.

Oto kompilacja jednych z najgorszych wybuchów w historii futbolu uniwersyteckiego.

Pamiętaj, że staraliśmy się, aby przeciwnicy z konferencji BCS nie podnosili punktów na mniejszych konferencjach z tej listy, a mecze o większym znaczeniu odbywały się trochę więcej wagi w procesie rankingowym.

Niektóre z nich to trzycyfrowe wybuchy, a inne składają się z drużyn o mistrzowskim kalibrze, które zostają ostrzelane.

To zdecydowanie lista, której nie chcesz, aby Twoja drużyna była na szczycie.

Wynik końcowy: Rockford 105 TBC 0

Zacznijmy od kilku wybuchów niższej ligi.

W tym okrzyku do niektórych braci z Dywizji III, TBC sprawił, że Rockford zrzucił z nich spodnie.

Rockford zyskał 548 jardów, trzymając TBC do zaledwie 14 i zmuszając ich do idź 1-18 na trzecim miejscu.

918 ludzie, którzy uczestniczyli w tym meczu, zobaczyli absolutnie absurdalną dominację, a także Rockford pobił rekord większości punktów zdobytych w meczu Division III.

USF vs Kentucky Wesleyan, 1997

Wynik końcowy: USF 80 Wesleyan 3

Ten mecz nie odbywał się pomiędzy drużynami z najwyższej półki w futbolu uniwersyteckim w tamtym czasie, ale nadal ma znaczenie.

Dlaczego?

Po prostu dlatego, że Bulls pokonali pierwszego przeciwnika w historii swojej drużyny piłkarskiej o 77 punktów.

Całkiem imponujące.

Georgia Southern vs Johnson C. Smith, 2004

Wynik końcowy: Southern 84 Smith 3

GSU pozwolił na łącznie 128 jardów w tym wyścigu, jednocześnie gromadząc imponujące 573-546 z nich na ziemi.

Zgadza się, w grze bardziej przypominającej rok 1904 niż 2004, próbowali podać piłkę tylko dwa razy podczas całej walki.

Southern kicker Jonathan Dudley wykopał 13 razy, wykonując absurdalne 798 kopnięć, gwarantując, że jego noga prawie do końca.

Virginia vs Princeton, 1890

Wynik końcowy: Princeton 115 Virginia 0

Tak, kiedyś był czasy, kiedy Princeton było czymś w rodzaju futbolowej potęgi.

Wirginia, jak wyraźnie pokazuje wynik, który tu widzisz, nie była piłkarską potęgą na przełomie wieków.

Nebraska kontra Arizona State, 1995

Wynik końcowy: „Huskers 77 Devils 28

Oczywiście w programie Arizona State krążyło mnóstwo talentów” 95, kiedy zespół osiągnął rekord 11: 1 w 1996 roku.

Jednak w 95 roku zakończyli 6: 5, wliczając w to brutalne pobicie z rąk drużyny Toma Osbornea, zespołu w środku najbardziej dominującego sezonu w historii.

Stan Floryda kontra Stan NC, 1995

Wynik końcowy: „Noles 77 Wolfpack 17

Tak, bycie pokonanym o 60 jest trudne.

Jednak weź pod uwagę fakt, że FSU chwalił się biegiem z pseudonimem „Pooh Bear Williams” i staje się bardziej zawstydzający.

„Noles i trener Bobby Bowden dość przekonująco regularnie przerzucali drużyny w roku 95, ale to był najgorszy krzyk, jaki rozdali.

Minnesota vs Nebraska, 1983

Wynik końcowy: Nebraska 84 Goofers 13

Po prostu nie komplikujmy.

The Huskers mieli facetów z nazwiskami takimi jak Tom Osborne i Turner Gill w swoim zespole w tamtym czasie, podczas gdy Minnesota była w środku kolejnego fatalnego sezonu Big Ten.

Prawie niedopasowanie, a końcowy wynik to pokazał.

Oczywiście Susły wygrały tylko w tym sezonie przeciwko Rice, więc prawdopodobnie mogliśmy przewidzieć końcowy wynik tego sezonu.

LSU vs Floryda, 1993

Wynik końcowy: Gatory 58 Tygrysów 3

Wierzcie lub nie, był czas, kiedy LSU było do niczego.

W 93 roku aligatory były bardzo dobry zespół, nie ma co się o tym kłócić, ale Tygrysy pozwoliły jednostce kierowanej przez Dannyego Wuerffela wejść do „Doliny Śmierci” i zabrać ją do lasu red.

Oczywiście, aligatory były trzecim najlepiej strzelającym golem w kraju, średnio 39,5 na mecz w ciągu sezonu.

Mimo to strzelenie tylko trzech goli u siebie to upokarzające.

Miami vs Notre Dame, 1985

Wynik końcowy: „Canes 58 Irish 7

Na jednym ze spotkań przed rozpoczęciem niesławnej rywalizacji „Katolicy kontra Skazani”, Irlandczycy wypadli na złym końcu dość surowego pobicia.

Po dominacji Irlandczyków w rywalizacji w latach 70. i przed obydwoma drużynami miał kilka bardzo dobrych lat pod koniec lat 80., Michael Irvin i „Canes” dali Irlandowi jedną ze swoich największych porażek w historii.

Nie martw się, irlandzcy fani, Lou Holtz przejął kontrolę wkrótce po tym meczu. , i zemścił się na „Laskach podczas swojej kadencji.

Alabama kontra Vanderbilt, 1906

Wynik końcowy:„ Dores 78 Tide 0

Fani Vanderbilt zwykle cierpią w nieszczęściu, ponieważ ich drużyna śmierdzi w każdym miejscu, w którym grają.

W 1906 roku role się odwróciły, gdy „Dores wisiał 78 w Alabamie.

Zabawne, jak sprawy się toczą, prawda?

Oklahoma vs Kansas State, 1944

Wynik końcowy: Sooners 68 Wildcats 0

Było blisko końca II wojny światowej, a piłka nożna była przyjemnym oderwaniem się od trudów wspomniany konflikt.

Przynajmniej w tym przypadku było to dla fanów Oklahomy.

Z drugiej strony Wildcats woleli nie stawić czoła Sooners, jak wskazano w wynik końcowy.

USC vs UCLA, 1929

Wynik końcowy: trojany 76 Bruins 0

Tak, beatdown 50-0 Bruins otrzymany z rąk trojanów w weekend był trudny, ale to tylko jedno z wielu.

To, jeszcze przed wynalezieniem podania do przodu, było pierwszym spotkaniem dwa programy i największy wybuch w historii rywalizacji.

USC vs Washington State, 2008

Wynik końcowy: USC 69 WSU 0

Cougar był jednym z t dolnych graczy w Pac-10.

USC zajęło tak wysokie miejsce, jak nr 1.

Jestem prawie pewien, że wszyscy to przewidzieliśmy.

Texas vs Colorado, 2005

Wynik końcowy: „Horns 70 Buffs 3

Zanim Vince Young poprowadził Longhorns do zwycięstwa w najwspanialszym meczu w erze BCS , „Horns przegrał z Kolorado 67 w meczu o tytuł w Wielkiej 12.

To najbardziej nierówny wynik ze wszystkich mistrzostw piłkarskich mistrzostw uczelni do tej pory.

Longhorns zdobyli prawie dużo punktów do woli i zdobyli wszystkie punkty w połowie trzeciej kwarty, zanim zdjęli nogę z pedału.

Michigan vs West Virginia, 1904

Wynik końcowy: Wolverines 130 WVU 0

Ta wersja Wolverines była czwartą Fielding Yost.

Zespół grał 476 minut piłki nożnej i zdobył średnio jeden punkt dla co 50,3 sekundy.

To, co jest tak wyjątkowe w tym konkretnym pobiciu, to fakt, że ostateczny zwycięzca Heismana, Willie Heston nie strzelił gola, a mimo to Wolverines zdołali osiągnąć 130 w zaledwie 45 minut gry.

Rutgers vs West Virginia, 2001

Finał Wynik: Mountaineers 80 Scarlet Knights 7

Sam w sobie, Rutgers oberowany przez 73 nie wydaje się czymś, co powinno nas zatrzymać i zwrócić na siebie uwagę.

Jednak alpiniści musieli przegrali swoje poprzednie trzy mecze łączną liczbą 114-27 i byli w środku serii czterech porażek.

Mountaineers osiągnęli wysokie wyniki tylko 34 (przeciwko Kent State) i 24 ( przeciwko Notre Dame) przez cały sezon.

Boise State vs Idaho, 2004

Wynik końcowy: Broncos 65 Vandals 7

To było pre-Moore i Petersen oraz Idaho nie są przeciwnikami BCS z najwyższej półki, ale z pewnością przedstawili to swoim rywalom w stanie tego dnia w przedpremierowym wydarzeniu dla reszty kraju.

Przykro nam, Wandale, możesz już nigdy nie zobaczyć Trofeum Gubernatora.

Ohio St ate vs Northwestern, 2007

Wynik końcowy: Buckeyes 58 Wildcats 7

Brian Robiskie zdobył wszystkie trzy podania, które otrzymał, a Buckeyes przeskoczyli wszystkie Wildcaty od samego początku.

Na połowie było 45-0, mimo że OSU grało w „Tressel-ball”, co czasami nie sprzyjało zdobywaniu punktów.

Wildcats trzymano na zero jardów na ziemi i tylko 120 jardów w „konkursie”.

Michigan State vs Missouri, 2001

Wynik końcowy: Spartans 55 Tigers 7

To był całkiem niezły wynik pomiędzy dwoma zespołami, które biorą udział w konferencjach BCS.

Spartanie wyszli za rozgrywającym Jeffem Smokerem i uciekając z TJ Duckett i spartańska obrona utrzymały Tygrysy z dala od endzone aż do czwartej kwarty.

Missouri vs Nebraska, 2008

Wynik końcowy: Mizzou 52 ” Huskers 17

Jeszcze jedno wspomnienie, o którym wierni Husker woleliby zapomnieć.

Rozgrywający Mizzou Chase Daniel rzucił trzy przyłożenia, a Tygrysy prowadziły 31-10 na połowie.

Wynik The Huskers utrzymywał się na poziomie 10, dopóki nie zdobyli przyłożenia po upłynięciu czasu w czwartej kwarcie, dzięki czemu ten wyglądał bliżej niż w rzeczywistości.

Oklahoma kontra Teksas A & M, 2003

Wynik końcowy: Sooners 77 Aggies 0

Teksas A & M był trzecią szkołą z „Lone Star State”, którą Longhorns pokonali w 2003 roku.

Jason White zdobył pięć punktów przed przerwą, a Bob Stoops w zasadzie przyznał, że jego koledzy unikali wpychania piłki do endzone w czwartej kwarcie z linii 3 jardów.

Zemsta na herbacie była słodka m, który wykoleił nadzieje na tytuł Sooners w poprzednim sezonie.

Cincinnati vs Penn State, 1981

Wynik końcowy: PSU 52 Cinci 0

W „81” obie te drużyny były niezależne.

Nittany Lions musiały zagrać w Wielkiej Dziesiątce, podczas gdy Bearcaty wylądowały w C-USA.

Być może gdyby role zostały odwrócone w tym przypadku, Bearcats nie zanurzałby się w przeciętności, jaką jest Wielki Wschód.

UTEP vs BYU , 1980

Wynik końcowy: BYU 83 UTEP 7

Piłka nożna BYU zawdzięcza tonę byłemu trenerowi LaVellowi Edwardsowi, wliczając w to 76-punktowe pokonanie UTEP.

To jeden z nielicznych na liście, na którym występuje drużyna taka jak UTEP przeciwko drużynie takiej jak BYU, ale musiałem gdzieś przemycić Edwardsa.

Kansas vs Nebraska, 2007

Wynik końcowy: Jayhawks 76 Nebraska 39

Spójrzmy na to z perspektywy.

Zwykły mecz Kansas-Nebraska poszedł na korzyść Huskersów, aby melodia 70-0 („86), 54-2 (” 87), 41-3 („95) lub 51-7 (” 01).

Jayhawks pokonali tylko Huskersa czas od 1969 roku.

To prawie 40 lat dla Was, ludzi z matematycznymi wyzwaniami.

Potem idealna burza Todda Reesinga i schyłkowy rok dla Huskers uderzyły jak wichura huragan.

Przynajmniej ten nie był t dom dla Huskers.

Clemson vs Florida State, 2000

Wynik końcowy: Seminoles 54 Tigers 7

To było zapowiadane jako „Bowden Bowl II . ”

Bardzo szybko zmieniło się to w dobre, staroświeckie lanie.

Seminole taty Bobbyego były po prostu zbyt wybuchowe i skąpe w obronie dla Clemsona i jednostki Tommyego poniósł jedną ze swoich pięciu strat w „Bowden Bowl”.

Georgia Tech vs Navy, 2001

Wynik końcowy: Tech 70 Midshipmen 7

Wystarczy powiedzieć, że w kurtkach było siedmiu różnych graczy, którzy otrzymywali lub pędzili do przyłożenia, zmuszając Marynarkę do pięciu obrotów.

To było nie do zobaczenia.

Northwestern vs Ohio State, 1913

Wynik końcowy: OSU 58 NW 0

Tak, to było kilka dni przed podaniem w przód, a jednak wynik wydaje się niezwykle podobny do wielu nowszych zestawień między tymi dwoma zespołami.

Na marginesie, musisz kochać włosy tych facetów.

Virginia vs Miami (FL), 2007

Wynik końcowy: Cavaliers 48 Hurricane 0

Hurricane przez wiele lat nękały Virginię.

Tej nocy sytuacja się odwróciła.

W ostatnim meczu o Hurricane w Orange Bowl Cavaliers całkowicie je zniszczyli.

Jeden z najniższych punktów na boisku dla „U”

Penn State kontra Lehigh, 1889

Wynik końcowy: Penn State 0 Lehigh 106

Tak, więc stało się to bardzo dawno temu.

To powiedziawszy, Joe Paterno twierdzi, że był to najgorszy mecz, jaki kiedykolwiek widział w Penn State …

Iron Bowl, 2008

Finał Wynik: „Bama 36 War Eagle 0

To była największa wygrana w Iron Bowl od 46 lat.

„ Bama przegrał rywalizację przez siedem kolejnych sezonów i potrzebował wygranej w mecz o mistrzostwo SEC, aby pozostać niepokonanym.

Sprawili, że wyglądało to na łatwe, utrzymując Tygrysy zaledwie osiem pierwszych prób i 170 jardów w ciągu dnia.

To także był pierwszy raz. przypływ pokonał Ti gers w Tuscaloosa.

Penn State vs Michigan State, 2002

Wynik końcowy: Nittany Lions 61 Sparty 7

Larry Johnson był potwór w tym meczu.

Potrzebował tylko 264 jardów, aby osiągnąć 2000 jardów w sezonie, w którym rozpoczął się mecz.

Na 2:38 do końca drugiej kwarty, strzelił trzecie przyłożenie, kończące połowę z 279 jardami na zaledwie 19 prowadzących.

Siedział całą drugą połowę.

Georgia Tech vs NC State, 1918

Wynik końcowy: Tech 128 Stan 0

Jakby niesławne pobicie Cumberlanda nie wystarczyło, Yellow Jackets pobili też bzdury ze stanu NC kilka lat później.

Myślę, że Heisman złagodniał na starość, pozwalając swojej drużynie wygrać tylko 128 zamiast 222.

Ohio State vs Pitt, 1996

Wynik końcowy: Buckeyes 72 Panthers 0

Tak, Buckeyes pokonali inną drużynę piłkarską I ligi o 72 punkty.

Buckeyes pokonali Panthers, 602-120 i punktowano na każdym z pierwszych 10 posiadłości.

Freshman David Boston strzelił trzy razy dla Buckeyes, podobnie jak biegający z powrotem Pepe Pearson.

Nie jest to dobry dzień na bycie fanem Pitta.

Houston vs Tulsa, 1968

Wynik końcowy: Cougars 100 Fighting Phils 6

Tulsa była więcej niż rozbita w tym pojedynku.

Byli zdemoralizowani, zawstydzeni i pozostawieni z urazami psychicznymi.

A teraz masz doktora Phila.

Tak, telewizyjny mistrz konfrontacji i interwencja był bocznym obrońcą tej drużyny Tulsy.

Oklahoma vs Teksas, 2000

Wynik końcowy: Sooners 63 Longhorns 14

Niech „Najpierw czyste powietrze.

Zawsze będę to nazywać„ Red River Shootout ”.

To ma być dobra gra między dwoma historycznymi rywalami, ale czasami wymyka się spod kontroli.

To jest doskonały przykład.

Mecz stał się najbardziej krzywym marginesem zwycięstwa w tym czasie w rywalizacji, kiedy Sooners wybiegli na prowadzenie 42-0.

Utrzymali Longhorns do minus -7 jardów w pośpiechu, a Quentin Griffin wyrównał rekord NCAA pod względem największej liczby przyłożeń w meczu z sześcioma.

Rice vs SMU, 1916

Finał Wynik: Owls 146 „Stangs 3

Georgia Tech” pokonanie Cumberlandu zdobywa całą prasę od 1916 roku, ale sowy przekazały to znacznie lepszej drużynie niż Cumberland SMU.

To był pierwszym w rywalizacji, która wciąż trwa i nie była rozgrywana dopiero od siedmiu lat od jej powstania.

Co ważne, Rice „wrócił”, aby wygrać tę rywalizację po przegranym 3: 0 .

Nebraska kontra Texas Tech, 2004

Wynik końcowy: Red Raiders 70 Nebraska 10

To żenujące dla fanów Huskera do zapamiętania.

Jednak zasługuje na przynajmniej wzmiankę.

TTU zgromadził 523 jardów ataku na 292 Nebraski, a jakiś facet o imieniu Sonny Cumbie zdobył pięć punktów w jednym z najgorszych występów w historii Huskers.

Utah vs TCU, 2010

Wynik końcowy: Horned Frogs 47 Utes 7

Rozgrywający TCU i niezwykły rudowłosy Andy Dalton rzucił na 355 jardów i trzy gole w tym pojedynku, skutecznie stawiając Utes na swoim miejscu.

Przed meczem Utah zajmował piąte miejsce w BCS.

Później było jasne, że mieli problemy, pokonując 40 na swoim własnym boisku.

Ała.

Oklahoma vs Teksas, 2003

Wynik końcowy: Sooners 65 Longhorns 13

Fani z Teksasu prawdopodobnie woleliby zapomnieć o początku minionej dekady, jeśli chodzi o strzelaninę w Red River.

Ten nie był wyjątkiem.

The Sooners strzelili co najmniej dwa gole w każdej kwarcie, wymusili sześć obrotów, Mark Clayton ustanowił rekord większości jardów odbierających przez odbierającego z Oklahomy (190 i Jason) Białe rzuciły cztery przyłożenia w trasie.

Było to trochę podobne do tegorocznego edi gry.

Capital One Bowl, 2011

Wynik końcowy: Tide 49 MSU 7

To zdecydowanie jeden z te flopy, o których fani Sparty woleliby raczej zapomnieć.

Po miesiącu krzyków na temat bycia przegranym, gdy patrzyli, jak drużyna, którą pokonali podczas sezonu regularnego, „kradnie” miejsce swojej drużynie w Rose Bowl, musieli aby zobaczyć, jak ich drużyna wpada w spodnie przez przypływ.

Alabama terroryzowała atak Spartan przez cały dzień, a pędzące liczby obu drużyn podsumowują dzień: „Bama 275 Sparty -48

Sugar Bowl, 2008

Wynik końcowy: Dawgs 41 Warriors 10

W porównaniu z niektórymi z tych innych wybuchów, 31 punktów nie ” Wydaje się, że to duży margines zwycięstwa.

Jednak to był Sugar Bowl, hawajski rozgrywający Colt Brennan został „zlekceważony” przez Heismana, a Warriors byli ostatnią niepokonaną drużyną w głównym futbolu uniwersyteckim. (Jeśli chcesz nazwać WAC „futbolem uniwersyteckim”).

Hawaje były dopiero trzecią drużyną konferencyjną spoza BCS, która dotarła do BCS, a obie poprzednie (Utah, Boise State) wygrał swoje mecze.

Georgia zdominowała defensywnie, ograniczając atak Brennana i wysoko lecącego wojownika do zaledwie 10 punktów.

Nebraska kontra Floryda, 1996

Wynik końcowy: Nebraska 62 Florida 24

Fiesta Bowl, 1996.

To miał być wyrównany mecz pomiędzy drużyną nr 1 w kraju (Nebraska ) i drużyna nr 2 (Floryda).

Zamiast ciężkiej bitwy do końca, otrzymaliśmy całkowite zniszczenie Gators przez Tommiego Fraziera i Huskers.

Obrona Nebraski przyczyniła się do zdobycia wyniku w pierwszej połowie dzięki przechwyceniu po przyziemieniu, a także bezpieczeństwu w drugiej kwarcie Huskersów w 29-punktowej kwarcie.

Było tak źle, z powrotem Nebraski- sygnalizujący, Brook Berringer, poprowadził zespół w dwóch punktowych przejazdach w czwartej kwarcie.

USC vs Oklahoma, 2005

Wynik końcowy: trojany 55 Wcześniej 19

W Orange Bowl pojawiały się pytania, która jednostka zasłużyła na pierwsze miejsce na szczycie uniwersyteckiego wszechświata futbolu.

Kiedy opadł kurz, nie było już żadnych wątpliwości.

To było okrzyknięte klasyczną „Grą stulecia” i zmieniło się w Rozgromili się dość wcześnie, ponieważ The Sooners wykrztusili cztery obroty przed przerwą, a zwycięzca Heismana, Matt Leinart, rzucił dwa przyłożenia.

To jedna z gier, która przyniosła trenerowi Oklahomy Bob Stoops jego przydomek: „Big Game Bobby. „

2008 Rose Bowl

Ostateczny wynik :uesday 17 trojanów 49

Illinois wreszcie miało dobry sezon w Wielkiej Dziesiątce.

Ohio State grało w mistrzowskiej grze BCS, więc oznaczeni dostali szansę na „dziadka wszystkich”.

Oczywiście pod koniec żałowali, że nie zostali w każdej misce poza tą.

USC wykorzystał błędy i przewinienia, dławiąc rozgrywającego „Juice” Williamsa w drodze do wybuchu.

Fiesta Bowl, 2001

Wynik końcowy: Beavers 41 Irish 9

Chad Johnson i T.J. Houshmandzadeh obaj złapali przyłożenia, a Beavers zdobyli 29 punktów w ciągu ośmiu minut w trzeciej kwarcie, dzięki czemu ten jeden był poza zasięgiem.

Linebacker Darnell Robinson był siłą dla Beavers, nagrywając dwa worki, zmuszając do głupoty i przechwytując przechwytywanie w drodze do zdobycia MVP w obronie.

NCAA vs SMU 1987

Wynik końcowy: SMU „Kara śmierci”

Dość powiedziane …

Bruins kontra Longhorns, 1997

Wynik końcowy: Bruins 66 „Horns 3

Nie mylić z „Mother Road”, która przebiega przez cały kraj, była to absolutna katastrofa Texas Longhorns przez UCLA.

„Horns zdobył zaskakujący tytuł Big 12 w 1996 roku, i byli faworyzowani w tym pojedynku, nawet po tym jak James Brown był kontuzjowany tydzień wcześniej.

Potem zrobiło się brzydko.

Tak źle, że w Teksasie kibice wygwizdali i prawie biegli, by opuścić stadion przed przerwą.

Zespół Horns obrócił piłkę aż osiem razy, a UCLA QB Cade McNown wykonał pięć przyłożeń do przerwy.

Ricky Williams trzymał zaledwie 36 jardów, a rozgrywający trzeciego szeregu, Marty Cherry, nigdy więcej nie zagrał w meczu, zamiast tego zwrócił swoją uwagę na łagodniejszą karierę w branży modelek.

Floryda kontra stan Ohio, 2007

Wynik końcowy: Floryda 41 Stan Ohio 14

Pierwsza z dwóch gier o tytuł BCS, które Buckeyes zdołali przegrać, kształtując narodowe postrzeganie Big Ten jest zbyt wolny, aby wytrzymać z SEC.

Buckeyes wystartował szybko, gdy Ted Ginn Jr. oddał pierwszy mecz po strzeleniu gola, a potem kontuzjował się podczas świętowania.

Wszystko poszło w dół.

Gators zmiażdżyli drużynę nr 1 w kraju, aby zdobyć tytuł.

Floryda kontra Floryda Stan, 1997

Wynik końcowy: aligatory 52 „Noles 20

Wielu fanów Gator zgodziłoby się, że to bicie, które wręczyli Seminoles w Sugar Bowl, było jednym z ich najlepszych wspomnień z tej zaciekłej rywalizacji.

Gators już przegrali trudną walkę Seminoles na początku sezonu, ale to zwycięstwo, napędzane niesamowitą grą rozgrywającego Dannyego Wuerffela i gwiazdorskim biegiem Freda Taylora, dało Gatorsowi tytuł mistrza kraju po tym, jak stan Arizona nr 2 spadł do Ohio w Rose Bowl.

Trudna pigułka do przełknięcia dla fanów Seminole.

Georgia Tech vs Cumberland, 1916

Wynik końcowy: Cumberland 0 Tech 222

Większość z was słyszała tę historię, ale tak jest.

Najwyraźniej wielki John Heisman był trochę zaniepokojony domniemanym wykorzystaniem przez Cumberland profesjonalnych baseballistów do pokonania Tech 22- 0, postanowił wziąć zemstę w swoje ręce.

Cumberland próbował wycofać się z tego pojedynku, ale został zmuszony do gry lub zapłacenia 3000 $, aby się z niego wydostać.

Więc rozpoczęła się rzeź.

Jak widać na tablicy wyników, Tech zdobył więcej punktów w każdym z pierwszych dwóch kwartałów niż większość drużyn w całym meczu.

To największa porażka w historii futbolu uniwersyteckiego.