Az egyetemi futballtörténelem 50 legrosszabb átfutása

Valamikor minden csapat elveszít egy-két meccset, de egyes vereségek csak megalázóbbak, mint mások.

Íme egy az egyetemi futballtörténelem legsúlyosabb lefújásainak összeállítása.

Ne feledje, hogy arra törekedtünk, hogy a BCS konferenciák ellenfelei a kisebb konferencia-ellenségek pontszámát felemeljék ebből a listából, és nagyobb import játékokat tartsanak egy kicsit nagyobb súly a rangsorolási folyamatban.

Egyesek háromjegyűek, mások pedig bajnokság-kaliberű csapatokból állnak.

Ez határozottan egy lista, amelyet nem szeretné, ha csapata élen járna.

Végeredmény: Rockford 105 TBC 0

Kezdjük ezt néhány alacsonyabb osztályú lefújással.

Néhány, a III. osztályba tartozó testvérnek kiáltva, a TBC megszerezte a nadrágot, amelyet Rockford lerázott tőlük. menjen 1-18-ra a harmadik lefelé.

A 918 az emberek, akik részt vettek ebben a játékban, teljesen nevetséges uralmat tapasztaltak, valamint Rockford megdöntötte a Divízió III játék legtöbb pontjának rekordját.

USF vs Kentucky Wesleyan, 1997

Végeredmény: USF 80 Wesleyan 3

Ez a játék akkor még nem volt a főiskolai futball legfelsőbb szintjén szereplő csapatok között, de még mindig jelentős.

Miért?

Egyszerűen azért, mert a Bikák 77 ponttal verték meg futballcsapatuk történetében az első ellenfelet.

Elég lenyűgöző.

Georgia Southern vs Johnson C. Smith, 2004

Végeredmény: Southern 84 Smith 3

A GSU csak 128 teljes yardot engedélyezett ebben, miközben óriási 573—546 közülük a földön.

Ez igaz, egy olyan játékban, amely inkább 1904-re emlékeztet, mint 2004-re, az egész verseny során csak kétszer próbálták átadni a labdát.

Southern kicker Jonathan Dudley 13-szor rúgott fel egy nevetséges 798 rúgó yardért, garantálva, hogy a lába majdnem elhibul Utána ll.

Virginia vs Princeton, 1890

Végeredmény: Princeton 115 Virginia 0

Igen, egyszer volt amikor Princeton valami futballhatalom volt.

Virginia, amint azt az itt látható pontszám egyértelműen bizonyítja, a századforduló környékén nem éppen futballhatalom volt.

Nebraska vs. Arizona State, 1995

Végeredmény: “Huskers 77 Devils 28

Nyilván rengeteg tehetség lógott az arizonai állam programja körül” 95, mivel a csapat 1996-ban 11-1-es rekordot ért el.

Azonban 6-5-re végeztek a “95-ben”, beleértve ezt a brutális verést Tom Osborne csapatának kezén, egy csapat a történelem legdominánsabb szezonjának közepén.

Florida State vs NC State, 1995

Végeredmény: “Noles 77 Wolfpack 17

Igen, durva a 60-as vereség.

Azonban vegye figyelembe azt a tényt, hogy az FSU egy “Micimackó Medve Williams” monikerrel büszkélkedhet, és ez egyre kínosabbá válik.

A “Noles és az edző, Bobby Bowden elég meggyőzően, rendszeresen gördítette át a csapatokat a” 95-ben “, de ez volt a legrosszabb szajkózás.

Minnesota vs Nebraska, 1983

Végeredmény: Nebraska 84 Goofers 13

Csak egyszerűen tartsuk meg.

A Huskersnek voltak srácai olyan nevekkel, mint Tom Osborne és Turner Gill akkoriban csapata körül, míg Minnesota éppen egy újabb óriási Big Ten szezon közepén volt.

Nagyjából nem egyezik, és a végeredmény ezt megmutatta.

Természetesen a Gophers csak abban az idényben nyert, amikor Rice volt az ellenfél, így valószínűleg megjósolhattuk volna ennek végeredményét.

LSU vs Florida, 1993

Végső pontszám: Gators 58 Tigers 3

Ha hiszed, ha nem, egyszer volt olyan időszak, amikor az LSU szar volt.

A “93-ban a Gators nagyon jó csapat, ezt nem vitatta, de a Tigrisek megengedték, hogy ez a Danny Wuerffel által vezetett egység bejöjjön a “Halálvölgybe”, és elvigye őket a fára szerk.

Természetesen a Gators a harmadik legeredményesebb bűncselekmény volt az országban, átlagosan 39,5-et ért el meccsenként a szezon során.

Ennek ellenére otthon csak hármat szerez megalázó.

Miami vs Notre Dame, 1985

Végeredmény: “Canes 58 Irish 7

Az egyik találkozón éppen a hírhedt “katolikusok és elítéltek” rivalizálás kezdete előtt az írek egy elég súlyos verés rossz végére kerültek.

A “70-es években és mindkét csapat előtt a rivalizálás ír uralma után nagyon jó évei voltak a 80-as évek végén, Michael Irvin és a “Canes” átadta az íreknek az egyik legrosszabb veszteségüket – valaha.

Ne aggódj, ír szurkolók, Lou Holtz vette át nem sokkal a meccs után , és bosszút állt a “vesszőknél hivatali ideje alatt.

Alabama vs Vanderbilt, 1906

Végeredmény:” Dores 78 Tide 0

A Vanderbilt rajongók általában szenvedést szenvednek, mivel csapatuk bűzlik minden helyszínen, ahol játszanak.

Még 1906-ban a szerepek megfordultak, mivel a “Dores 78-at lógott Alabamán.

Vicces, hogy játszódnak a dolgok, nem?

Oklahoma vs Kansas State, 1944

Végeredmény: Hamarosan 68 Vadmacska 0

A második világháború végéhez közeledett, a futball pedig kellemes eltérítést jelentett a említett konfliktus.

Legalábbis az Oklahoma rajongóké volt ebben.

A Wildcats viszont lehet, hogy inkább nem nézett szembe a Hamarabbiakkal, amint azt a végeredmény.

USC vs UCLA, 1929

Végeredmény: trójaiak 76 Bruins 0

Igen, az 50-0-s leütés a hétvégén a trójaiak keze alatt kapott Bruins durva volt, de ez csak egy a sok közül.

Ez az út, még azelőtt, hogy feltalálták volna az előretolást, a két program, és a legnagyobb robbantás a rivalizálás történetében.

USC vs Washington State, 2008

Végeredmény: USC 69 WSU 0

A pumák egyike volt a t ő a Pac-10 alsó szintjén.

Az USC-t az első helyre rangsorolták.

Nagyon biztos, hogy mindannyian láttuk ezt.

Texas vs Colorado, 2005

Végeredmény: “Horns 70 Buffs 3

Mielőtt Vince Young a BCS-korszak legnagyobb játékában győzelemhez vitte a Longhornokat , “” Horns 67-nel ütötte el Coloradót a Big 12 címmérkőzésen.

Ez a főiskolai futballkonferencia-bajnokság eddigi legrosszabb pontszáma.

A Longhorns nagyjából gólt szerzett tetszés szerint, és pontokat szereztek a harmadik negyed közepéig, mielőtt levették a lábukat a pedálról.

Michigan vs Nyugat-Virginia, 1904

Végeredmény: Wolverines 130 WVU 0

A Wolverines ezen verziója a Fielding Yost negyedik helye volt.

A csapat 476 percet futballozott, és átlagosan egy pontot ért el 50,3 másodpercenként.

A különlegesség ebben a verésben az, hogy a későbbi Heisman-győztes, Willie Heston, nem szerzett gólt, és a Wolverine-eknek mégiscsak sikerült elérni a 130-at mindössze 45 perc játék alatt.

Rutgers vs West Virginia, 2001

Döntő Pontszám: Hegymászók 80 Scarlet Knights 7

Önmagában a Rutgers 73-as ütése nem tűnik valami olyannak, ami miatt meg kell állnunk és észre kell vennünk.

A hegymászók azonban elvesztette előző három meccsét, összesen 114–27-re, és egy négymeccses vesztes sorozat közepén voltak.

A hegymászók csak 34-et (Kent State ellen) és 24-et ( a Notre Dame ellen) az egész szezonban.

Boise State vs Idaho, 2004

Végeredmény: Broncos 65 Vandals 7

Ez volt pre-Moore és Petersen, Idaho pedig nem éppen a BCS élvonalbeli ellenfele, de biztosan elvitték az országbeli riválisaikhoz ezen a napon az eljövendő ország többi részének előzetesében.

Sajnáljuk, vandálok, soha többé nem láthatja a kormányzó trófeáját.

Ohio St ate vs Northwestern, 2007

Végeredmény: Buckeyes 58 Wildcats 7

Brian Robiskie mind a három kapott passzán gólt szerzett, és a Buckeyes eleve átugrotta a Wildcats-ot.

45-0 volt a félidő, annak ellenére, hogy az OSU “Tressel-ball” -ot játszott, ami időnként nem tűnt megfelelőnek a gólszerzéshez.

A Vadmacska nulla yardot tartott a föld és csak 120 yard teljes a “versenyen”.

Michigan State vs Missouri, 2001

Végeredmény: Spartans 55 Tigers 7

Itt volt egy nagyon jó csapat két csapat között, akik részt vesznek a BCS konferenciákon.

A spártaiak a hátvéd, Jeff Smoker mögött lendültek, és a futó TJ voltak. Duckett és a spártai védelem a tigriseket a negyedik negyedéig tartotta az endzónától.

Missouri vs Nebraska, 2008

Végeredmény: Mizzou 52 ” Huskers 17

Még egy emlék, amelyet a Husker hívek inkább elfelejtenek.

A Mizzou hátvédje, Chase Daniel három touchdownt dobott, és a félidőben a Tigers vezetett 31-10-re.

A Huskers “pontszáma 10-en maradt, amíg a negyedik negyedben lejárt az idő múlásával touchdownt ért el, ezzel közelebb nézve a valósághoz.

Oklahoma vs Texas A & M, 2003

Végső pontszám: Sooners 77 Aggies 0

Texas A & M volt a harmadik iskola a “Magányos Csillagállamtól”, amelyet Longhornok 2003-ban kezeltek.

Jason White öt gólt ért el a félidő előtt, és Bob Stoops alapvetően elismerte, hogy srácai elkerülik a labdát. endzone a negyedik negyedben a 3-yardos vonalról.

A bosszú édes volt a tea ellen A Sooners címet kisikló “m reméli az előző szezont.

Cincinnati vs Penn State, 1981

Végeredmény: PSU 52 Cinci 0

Visszatérve a “81” -be, mindkét csapat független volt.

A nittanyi oroszlánok a Big Ten-be kötelezték magukat, míg a Bearcats az USA-ban C-ben végződött.

Talán, ha ebben a szerepben megfordultak volna a szerepek, a Medvemacskák nem ragadnának a középszerűségben, amely a Nagy Kelet.

UTEP vs BYU , 1980

Végeredmény: BYU 83 UTEP 7

A BYU futball egy tonnával tartozik LaVell Edwards volt edzőnek, beleértve az UTEP ezen 76 pontos verését.

Ez egyike azon kevésnek a listán, amelyen olyan csapat szerepel, mint az UTEP, olyan csapattal, mint a BYU, de valahová be kellett vernem Edwardst.

Kansas és Nebraska, 2007

Végeredmény: Jayhawks 76 Nebraska 39

Tegyük ezt perspektívába.

A szokásos Kansas-Nebraska játék a Huskers javára ment 70-0 (“86”, 54-2 (“87”, 41-3 (“95) vagy 51-7 (” 01)) dallama.

A Jayhawks csak a Huskereket verte meg 1969 óta eltelt idő.

Ez majdnem 40 év az ön számára matematikailag kihívást jelentő nép számára.

Akkor Todd Reesing tökéletes vihara és a Huskers lejárati éve úgy támadt, mint egy hatalmas erő hurrikán.

Legalábbis ez nem a t otthon a Huskerek számára.

Clemson vs Florida State, 2000

Végeredmény: Seminoles 54 Tigers 7

“Bowden Bowl II” néven lett kiszámlázva . “

Jó, régimódi verés lett belőle, nagyon gyors.

Apa Bobby seminárjai túl robbanékonyak és fukarok voltak védekezésben Clemson és Tommy egysége számára. öt vereségének egyikét szenvedte el egy “Bowden Bowl” -on.

Georgia Tech vs Navy, 2001

Végeredmény: Tech 70 Midshipmen 7

Elég csak annyit mondanunk, hogy a Jacketsnek hét különböző játékosa volt, vagy fogadnak, vagy rohannak egy touchdownra, miközben a Navy-t öt forgalomra kényszerítették.

Ez nézhetetlen volt.

Northwestern vs Ohio State, 1913

Végeredmény: OSU 58 NW 0

Igen, az előrejutás előtti napokban volt, és mégis, az eredmény figyelemre méltóan hasonlít a két csapat közti legfrissebb eredményhez.

Megjegyzendő, hogy imádni kell a srácok haját.

Virginia vs Miami (FL), 2007

Végeredmény: Cavaliers 48 hurrikánok 0

A hurrikánok sok éven át zaklatták Virginia szarát.

Ezen az éjszakán az asztalok megfordultak.

A Hurricanes utolsó játékában az Orange Bowl-ban a Cavaliers abszolút megsemmisítette őket.

Az “U” egyik legalacsonyabb pontja a pályán.

Penn State vs. Lehigh, 1889

Végeredmény: Penn State 0 Lehigh 106

Igen, nagyon régen történt.

Ennek ellenére Joe Paterno azt állítja, hogy ez volt a legrosszabb játék, amit valaha is látott Penn State játékában …

Iron Bowl, 2008

Végleges Pontszám: “Bama 36 War Eagle 0

Ez volt az Iron Bowl legnagyobb győzelme az elmúlt 46 évben.

” Bama hét egymást követő szezonban elvesztette a rivalizálást, és győzelemre volt szüksége. a SEC bajnokság veretlen marad.

Könnyűvé tették, a Tigers mindössze nyolc első zuhanást és 170 teljes yardot tartott a napon.

Ez volt az első alkalom az árapály megverte a Ti-t Tuscaloosa-ban.

Penn State vs Michigan State, 2002

Végeredmény: Nittany Lions 61 Sparty 7

Larry Johnson egy szörny ebben.

Csak 264 yardra volt szüksége ahhoz, hogy elérje a 2000 yardot a szezonban, amikor a játék elkezdődött.

Mivel 2:38 maradt a második negyedből, megszerezte harmadik touchdown, a félidő befejezése 279 yarddal csak 19-en végzett.

A teljes második félidőt ült.

Georgia Tech vs NC State, 1918

Végeredmény: Tech 128 State 0

Mintha Cumberland hírhedt verése nem lenne elég, a sárga dzsekik néhány évvel később az NC államból is kikaptak. / p>

Gondolom, Heisman idős korában elcsigázott, csak 128 helyett 128-as győzelmet engedett a csapatának.

Ohio State vs Pitt, 1996

Végeredmény: Buckeyes 72 Panthers 0

Igen, a Buckeyes 72 ponttal megrontott egy másik I. osztályú labdarúgócsapatot.

A Buckeyes felülmúlta a Panthers-t, 602-120, és pontozott az első 10 vagyonuk mindegyikénél.

A gólya David Boston háromszor is betalált a Buckeyes csapatába, akárcsak a futó Pepe Pearson.

Nem jó nap Pitt rajongónak lenni.

Houston vs Tulsa, 1968

Végső pontszám: Cougars 100 Fighting Phils 6

A Tulsa-t ennél többre vezették.

Demoralizáltak, zavarban voltak, és pszichés károsodásokkal hagyták őket.

És most van Dr. Phil.

Igen, a televízió saját mestere a konfrontációban és a beavatkozás a Tulsa csapatának linebackere volt.

Oklahoma vs Texas, 2000

Végeredmény: Sooners 63 Longhorns 14

Let “Itt tisztítsd meg először a levegőt.

Mindig” Red River Shootout “-nak fogom nevezni.

Állítólag ez egy jó játék két történelmileg nagy rivális között, de időnként kijön a kezéből.

Ez tökéletes példa erre.

A játék akkoriban a legrosszabb győzelmi árrés lett a rivalizálás során, amikor a Sooners 42: 0-ra vezetett.

Mínuszban tartották a Longhornokat -7 yard rohanás, Quentin Griffin pedig hathoz kötötte az NCAA-rekordot a legtöbb rohanó touchdownért.

Rice vs SMU, 1916

Döntő Pontszám: Owls 146 “Stangs 3”

A Georgia Tech Cumberland megverése 1916-tól minden sajtót megkap, de a baglyok sokkal jobban átadták, mint a Cumberland SMU csapata.

Ez volt az első a még mindig futó rivalizálásban, amelyet a kezdetektől fogva csak hét éve nem játszottak.

Bizonyos jelentőségű, hogy Rice 3-0-s hátrányból “visszajött”, hogy megnyerje ezt. .

Nebraska vs Texas Tech, 2004

Végeredmény: Red Raiders 70 Nebraska 10

Ez kínos a Husker rajongók számára hogy emlékezzen rá.

Azonban legalább említést érdemel.

A TTU 523 yardnyi bűncselekményt gyűjtött össze Nebraska 292-esével, és egy Sonny nevű sráccal. Cumbie öt pontszámot ért el a Huskers egyik legrosszabb teljesítményén.

Utah vs TCU, 2010

Végeredmény: Horned Frogs 47 Utes 7

A TCU hátvédje és a vöröshajú extraversenyző, Andy Dalton 355 yardot és három gólt dobott ebben, ezzel gyakorlatilag a helyükre állítva az Utes-t.

A játék előtt Utah az ötödik helyet foglalta el a BCS.

Utána nyilvánvaló volt, hogy vannak problémáik, 40-re eljutottak a saját pályájukon.

Ó.

Oklahoma vs Texas, 2003

Végeredmény: Hamarosan 65 Longhorns 13

A texasi rajongók valószínűleg inkább elfelejtik az elmúlt évtized elejét, amikor a Red River Shootoutról van szó.

Ez sem volt kivétel.

A Sooners minden negyedévben legalább kétszer gólt szerzett, hat forgalmat erőltetett, Mark Clayton rekordot döntött a legtöbb kapott yardnál egy oklahomai vevő 190-vel és Jason-szal White négy érintést dobott az útvonalon.

Ez kissé hasonlított az idei edihez

Capital One Bowl, 2011

Végeredmény: Tide 49 MSU 7

Ez mindenképpen az egyik azok a papucsok, amelyeket a Sparty-rajongók inkább elfelejtenek.

Miután egy hónapig kiabáltak, hogy kijutnak-e, miközben figyelték, hogy az alapszakasz során legyőzött csapat “ellopja” csapatát a Rose Bowl-ban, nézni, ahogy csapata felkapja az Árapály.

Alabama egész nap terrorizálta a spártai támadásokat, és a két csapat rohanó számai nagyjából összefoglalják a napot: „Bama 275 Sparty -48

Sugar Bowl, 2008

Végső pontszám: Dawgs 41 Warriors 10

Néhány ilyen kifújáshoz képest 31 pont nem ” Ez nem tűnik nagy győzelmi különbségnek.

Azonban a Sugar Bowl volt, a hawaii hátvéd, Colt Brennan volt a “Heisman” tagja, és a Warriors volt az utolsó veretlen csapat a főiskolai futballban. (Ha a WAC-t “főiskolai futballnak” akarja nevezni.)

Hawaii csak a harmadik nem BCS konferenciacsapat volt, amely elérte a BCS játékot, és mindkettő az előző kettőből (Utah, Boise State) megnyerte a mérkőzéseit.

Georgia dominált védekezésben, csak 10 pontra korlátozta Brennant és a magasrepülő Warrior támadását.

Nebraska vs Florida, 1996

Végeredmény: Nebraska 62 Florida 24

Fiesta Bowl, 1996.

Ennek állítólag szoros játéknak kellett lennie a nemzet első számú csapata között (Nebraska ) és a 2. számú csapat (Florida).

A végsőkig vívott kemény csata helyett Tommie Frazier és a Huskers által a Gators teljes pusztítását kaptuk.

Nebraska védelme hozzájárult a félidei ponthoz, a Huskers “29 pontos második negyedében elért visszafogással, valamint a biztonsággal.

Olyan rossz volt, Nebraska hátránya Brook Berringer felfelé jelző hívó két gólszerzéssel vezette a csapatot a negyedik negyedben.

USC vs Oklahoma, 2005

Végeredmény: Trójaiak 55 Sooners 19

Ebbe az Orange Bowlba felmerülve felmerültek a kérdések, melyik egység érdemelte meg az első helyet az első helyen egyetemi futballuniverzum.

Mire a por leülepedett, már nem voltak kétségek.

Klasszikus “Az évszázad játékának” hangoztatták, és egy elég hamar, mivel a Sooners négy játékidőt köhögött a félidő előtt, a Heisman-győztes Matt Leinart pedig két touchdownt dobott.

Ez az egyik olyan játék, amely miatt az oklahomai edző, Bob Stoops becenevet kapott: “Big Game Bobby. “

2008-as Rose Bowl

Végeredmény: Illini 17 trójaiak 49

Illinoisnak végül szolid szezonja volt a Big Ten-ben.

Ohio State részt vett a BCS címmérkőzésén, így Illini lövést kapott a “mindannyiuk nagypapájára”.

Természetesen a végére azt kívánták, bárcsak bármely tálban, csak abban az egyben.

Az USC tévedésekből profitált, elfojtva Illini hátvédjét, “Juice” Williamset a lefújás felé tart.

Fiesta Bowl, 2001

Végeredmény: Hódok 41 ír 9

Chad Johnson és T.J. Houshmandzadeh mindketten elkaptak touchdown-passzokat, és a Hódok a harmadik negyedben nyolc perc alatt 29 pontot szereztek, így ezt jól elérhetetlenné tették. zsákokba kényszeríti a fumble-t és elkapja a lehallgatást a védekező MVP megszerzéséért.

NCAA vs SMU 1987

Végeredmény: SMU “halálbüntetés”

Elég volt mondani …

Bruins vs Longhorns, 1997

Végeredmény: Bruins 66 “Horns 3

Nem tévesztendő össze az országszerte futó “Anyaúttal”, ez az UCLA abszolút szemétdombja volt a texasi Longhornoknak.

A “Horns 1996-ban meglepő Big 12 címet nyert, és ebben az előnyben részesült, még a kezdő hátvéd után is, James Brown megsérült az előző héten.

Akkor a dolgok csúnyák lettek.

Olyan rossz, hogy Texasban a szurkolók fújdogáltak és majdnem futottak, hogy elhagyják a stadiont a félidőre.

A “Horns óriási nyolcszor fordította meg a labdát, az UCLA QB pedig Cade McNown öt touchdownt dobott a félidőre.

Ricky Williams mindössze 36 yardig tartott, és a harmadik vonós hátvéd, Marty Cherry soha többé nem játszott játékot, inkább a modellipar enyhébb karrierjére irányította a figyelmét.

Florida vs Ohio State, 2007

Végeredmény: Florida 41 Ohio State 14.

Az első BCS címjáték közül, amelyet Buckeyesnek sikerült elvesztenie, formálva ezzel a A Big Ten túl lassú ahhoz, hogy lógjon a SEC-nél.

A Buckeyes gyorsan elindult, amikor Ted Ginn Jr. visszaadta a nyitó kezdő gólt, majd megsebesítette az ünneplést.

Az egész lefelé ment onnan.

A Gators összecsapta az ország első számú csapatát, hogy megszerezze a címet.

Florida vs Florida Állam, 1997

Végeredmény: Gators 52 “Noles 20

Sok Gator-rajongó egyetértene abban, hogy ez a verés, amit átadtak a Seminole-knak a Sugar Bowl-ban, egyik legkedvesebb emlékük volt erről a keserű versengésről.

A Gators már elvesztett egy keményet a Seminoles a szezon elején, de ez a győzelem, amelyet a hátvéd Danny Wuerffel óriási játéka és Fred Taylor csillagfutása nyújtott, nemzeti címet adott a Gatorsnak, miután Arizona állam 2. helye Ohio államnak esett a Rose Bowl-ban.

Kemény tabletta lenyelésre a Seminole rajongók számára.

Georgia Tech vs Cumberland, 1916

Végeredmény: Cumberland 0 Tech 222

A legtöbben hallottátok a történetet, de itt van.

Nyilvánvaló, hogy a nagyszerű John Heisman kissé zavarja, hogy Cumberland állítólag profi baseball játékosokat használt a Tech 22- 0, úgy döntött, hogy a megtorlást a saját kezébe veszi.

Cumberland megpróbált visszalépni ebből a mérkőzésből, de kénytelen volt játszani vagy 3000 dollárt fizetni, hogy kijusson belőle.

Tehát a megkezdődött a vágás.

Amint az eredménytábláról is látszik, a Tech az első két negyedben több pontot szerzett, mint a legtöbb csapat egy teljes meccsen.

Ez az egyetemi futball történetében a legnagyobb lefújás.